Time for a Sharp Career.

Rozpočtář/ka

Popis pozice

Silná stavební společnost s mnohaletou tradicí hledá rozpočtáře projektů❗

Orientujete se v technické dokumentaci a chcete posunout svou kariéru o další úroveň výše?

Nabízíme možnost vypracovat se u moderní společnosti, která v dnešní nejisté době představuje stabilitu a jistotu!

Pracovní náplň:
✔ Zpracování kalkulací a cenových nabídek.
✔ Tvorba nabídek generálního dodavatele.
✔ Provádění technické přípravy staveb.
✔ Zpracovávání rozpočtů hlavní stavební výroby, zemních prací, inženýrských sítí apod.
✔ Zpracovávání cenové nabídky od subdodavatelů a tvorbu nákladové ceny.
✔ Zpracovávání cenové nabídky stavební části v rámci změnových listů staveb.
✔ Komunikace projekčních a technických problémů s projektantem.

Požadujeme

✔ SŠ/VŠ stavebního zaměření - pozemní stavby.
✔ Orientace v technické dokumentaci.
✔ Zkušenosti v přípravě, řízení a kalkulacích staveb výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy.
✔ Znalost rozsahu a členění projektové dokumentace a kalkulací.
✔ Chuť se učit, rozvíjet se a kariérně posouvat.
✔ Schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikativní schopnosti.
✔ Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel, MS Projekt, CAD, Callida, RTS).

Nabízíme

✔ Práci na HPP.
✔ Krátké pátky, neboť do čtvrtka se pracuje od 8:00 do 17:00.
✔ Home office 2x týdně, po domluvě možno i navýšit.
✔ Moderní kanceláře v Brně s výbornou dopravní dostupností.
✔ Možnost profesního růstu.
✔ Příspěvky na stravování, personální rozvoj, vzdělávání.
✔ Technické zázemí a vybavení nutné pro plnění pracovních povinností.
✔ Odborná školení.

Láká Vás tato příležitost? Tak nám pošlete svůj životopis a řekneme si víc!

Place of work: Brno

Salary: dohodou

Worktype: Full time

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462