Time for a Sharp Career.

Account Consultant Ostrava

Popis pozice

Máte v sobě skvělého obchodníka a chcete zastupovat produkt, kterému věříte?
Preferujete obchod založený na dlouhodobých vztazích než rychloobrátku?
Rozšiřujeme tým obchodníku do společnosti, která poskytuje zaměstnanecké benefity v
oblasti sportu a relaxace.

Co Vás čeká:

  • Akvizice nových klientů – B2B (první call -> osobní schůzka -> smlouva -> péče
o klienta).
  • Příprava nabídky (prezentace, propagační aktivity – kreativitě se meze nekladou).
  • Vybudujete si dlouhodobé vztahy s klienty a budete pečovat o svěřený region.
  • Pošleme Vás na vybrané network eventy, které Vás budou zajímat.
  • Trocha adminu - CRM (Microsoft Dynamics).

Požadujeme

  • Proaktivita, drive, skvělé komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti.
  • Zkušenost v B2B segmentu.
  • Chuť makat na sobě a cílit na výsledky.
  • Analytické a business myšlení (umět odhalit příležitosti a hrozby).

Nabízíme

  • Dynamické prostředí zaměřené na rozvoj a neustálé zlepšování.
  • Otevřenou komunikaci pro vlastní nápady a kreativitu.
  • Kariérní a osobní růst – individuálně sestavený plán rozvoje.
  • Firemní akce pro utužení kolektivu.
  • Home office, sick days, pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené (každý rok ve firmě
= den dovolené navíc).
  • Týmové snídaně, bohatou nadílka ovoce v kanceláři.
  • Plně hrazenou kartu MultiSport.

Pokud Vás tato příležitost zaujala, pošlete svůj životopis a řekneme si víc!

Place of work: Ostrava

Salary: dohodou

Worktype: Full time

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462