Time for a Sharp Career.

Odpovědný projektant – statik

Popis pozice

Moderní a stabilní architektonická, projekční a stavebně-poradenská společnost hledá Odpovědného projektanta - statika ❗

Chcete být součástí inovativní a rychle se rozvíjející společnosti, která v této nepříznivé době prosperuje a rozšiřuje své týmy?

Pracovní náplň:
✔ Návrhy a statické posudky betonových, zděných a ocelových konstrukcí.
✔ Tvorba projektové dokumentace všech stupňů.
✔ Autorský dozor u realizovaných projektů.

Požadujeme

✔ SŠ/VŠ stavební - konstrukce pozemních staveb nebo konstrukce a doprava.
✔ Praxe v oboru (min.3 roky).
✔ Dobrou znalost ACAD, MS Office, Scia Engineer.
✔ Projektování ve 3D či Revit výhodou.
✔ ŘP skup. B.
✔ Autorizace v oboru statika a dynamika staveb výhodou.
✔ Znalost BIM-orientovaného projektování výhodou (Tekla, AdvanceSteel, REVIT).

Nabízíme

✔ Neformální, přátelskou atmosféru v renomované společnosti.
✔ Spolupráci na HPP, případně IČO dle domluvy.
✔ Flexibilní začátek i konec pracovní doby.
✔ 5 týdnů dovolené.
✔ Stravenkový paušál.
✔ Možnost home office dle domluvy.
✔ Auto k služebním účelům nebo možnost využití vlastního automobilu.
✔ Výhodný firemní mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky).
✔ Firemní akce, občerstvení na pracovišti.
✔ MultiSport kartu.
✔ Příležitost rozvoje a práce na zajímavých projektech.
✔ Kanceláře na Praze 9.

Láká Vás tato příležitost? Neváhejte zaslat životopis a řekneme si více!

Place of work: Praha hl.m., Brno

Salary: dohodou

Worktype: Full time, Contract

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462