Time for a Sharp Career.

Projektový manažer

Popis pozice

Rozšiřujete si rád znalosti ve stavebnictví?

Hledáme Projektového manažera ke stavbám žáruvzdorných vyzdívek, kde Vás perfektně do oboru zaučíme!

Společnost realizuje projekty pro průmyslové segmenty (energetika a teplárenství, hutnictví a
strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.). Zaměřuje se na žáruvzdorné
vyzdívky (pece, kotle, spalovací komory). Jedná se o práci uvnitř, tudíž není omezená sezónou.

✔ Zajištění a organizace všech kroků souvisejících s přípravou, realizací a ukončením
akce/projektu; včasné, kvalitní a ziskové provedení díla – dodržení plánované marže.
✔ Obchodní řízení svěřených zákazníků, partnerský přístup k zákazníkovi a efektivní vedení
jednání.
✔ Znalost materiálů, technologií a dodavatelů po rozsah své práce, návrhy technických řešení a
čtení ve výkresové dokumentaci, kalkulace nákladů akce/projektu.
✔ Udržovat systém a pořádek, vést a motivovat pracovníky.
✔ Znalost legislativního systému společnosti včetně BOZP a PO, nakládání s odpady + IMS.
✔ Plnění všech požadavků plynoucích z řídící dokumentace společnosti.

Požadujeme

✔ Vzdělání technického směru.
✔ znalost odborné problematiky nákladů, tvorby kalkulace a rozpočtu, materiálů a jejich
aplikace
✔ Zájem o odborný růst a zdokonalování se nejen v materiálech a aplikačních technologiích. •
uživatelskou znalost MS Office.
✔ Řidičský průkaz sk. B.
✔ Časovou flexibilitu a zájem o cestování po ČR.

Nabízíme

✔ Zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek.
✔ Podporu odborného profesního rozvoje a růstu.
✔ Možnost naučit se různorodé činnosti a vyvíjet se.
✔ Možnost zapojit se i do zahraničních projektů (potřeba znalost AJ/NJ).
✔ Rychlý kariérní růst (na pozici projektového manažera).
✔ Pravidelné navyšování platu.
✔ Týden dovolené navíc.
✔ Stravenky v hodnotě 90 Kč.
✔ Rozvojové a vzdělávací projekty.
✔ Služební automobil, mobilní telefon.

Place of work: Praha hl.m.

Salary: dohodou

Required languages: čeština (rodný)

Worktype: Full time

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462