Time for a Sharp Career.

Číšník/ Servírka pro rodinný podnik v Německu

Popis pozice

✔ Obsluha hostů.
✔ Péče o vzhled komerčních prostorů.
✔ Servírování a podávání jídel a nápojů.
✔ Inkaso plateb.
✔ Debaras stolů.

Požadujeme

✔ Komunikativní znalosti německého jazyka alespoň na úrovni B2.
✔ Praxe na pozici baristy výhodou.
✔ Pracovitost, spolehlivost a týmového ducha.
✔ Zkušenosti v gastronomii a pohostinství.

Nabízíme

✔ Možnost vydělat si na této pozici až dvakrát více než v Česku.
✔ Fixní složku platu a pohyblivou ve formě dýšek.
✔ Hrazené ubytování.
✔ Významnou slevu na stravování v penzionu.
✔ Možnost strávit 3 týdny v měsíci v Německu a 1 zbylý v Česku.
✔ Pracovní poměr na českou smlouvu.
✔ Profesní rozvoj včetně zlepšení jazykové vybavenosti.
✔ Neformální, přátelskou atmosféru ve fundovaném rodinném podniku.

Place of work: zahraničí (jiné)

Salary: 55 - 70 000 Kč/měs

Required languages: němčina (B2)

Worktype: Full time

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462