Time for a Sharp Career.

Business Developer

Popis pozice

Jsme start up, nicméně i přes tuto divokou dobu slavíme úspěchy a od našeho začátku jsme se zvětšili třikrát. Jsme mladý inovativní tým a děláme věci srdcem, proto bychom rádi člověka stejně laděného.

Pracovní náplň:

  • Business development, sales a akvizice nových klientů.
  • Péče o naše stávající klienty.
  • Budeš si budovat svůj vlastní sales tým.
  • Přesah do dalších oblastí firmy dle vlastních preferencí a zájmu (Marketing, Recruitment, Brand building…).

Požadujeme

  • Máš prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici min 2 roky.
  • Jsi vysoce komunikativní člověk s příjemným tel. a e-mail projevem.
  • Angličtinu máš na komunikativní úrovni (máme i zahraniční klienty).
  • Jsi optimistický, proaktivní a organizačně schopný člověk, co má drive a chce se stále posouvat.

Nabízíme

  • Mladý kolektiv a inovativní firmu, kde budeš mít prostor pro svoje nápady a představy.
  • Zázemí pěkných kanceláří na Ovocném Trhu.
  • Fixní plat + bonusové složky.
  • Rychlý kariérní růst.
  • Neformální, flexibilní a přátelské prostředí.
  • Získání zkušeností z různých oblastí fungování firmy.
  • Forma spolupráce dle domluvy, IČO výhodou.
  • Možnost part-time i full-time.

Place of work: Praha hl.m.

Salary: dohodou

Worktype: Full time, Part time, Contract, Temporary

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462