Time for a Sharp Career.

Projektový manažer

Popis pozice

Do rodinné stavební firmy, která vede menší i velké projekty, hledáme Projektového manažera!
Staňte se součástí skvělého týmu, který se zaměřuje na kvalitní práci a táhne za jeden provaz❗

Pracovní náplň

☑️ Spolupráce s ostatními projektovými manažery při realizaci velkých stavebních projektů.
☑️ Samostatné vedení realizací menších stavebních projektů – příprava projektů, harmonogramu, zajištění zdrojů apod.
☑️ Tvorba rozpočtu menších projektů, spolupráce s firemní rozpočtářkou.
☑️ Komunikace se zákazníkem, udržování dobrých vztahů a spokojenosti.
☑️ Zadávání úkolů dělníkům, kontrola a koordinace, zajištění materiálu a nářadí.
☑️ Zodpovědnost za výsledek projektu dle smlouvy, rozpočtu a v požadované kvalitě.
☑️ Příprava podkladů pro vyúčtování.

Požadujeme

☑️ Organizačně schopného člověka, který má skvělé koordinační, komunikační a analytické schopnosti.
☑️ Tah na branku, proaktivní styl práce, schopnost řídit sám svou práci.
☑️ Umění prioritizovat, vykonávat práci efektivně s orientací na cíl a ekonomickou prosperitu projektů.
☑️ Praxe v řízení realizací stavebních projektů – orientace v projektové dokumentaci a rozpočtu, plánování zdrojů
☑️ Zkušenost s tvořením harmonogramu stavby a kontrolou rozpočtu či přípravou podkladů pro finální vyúčtování.

Nabízíme

☑️ Skvělý tým, který má vášeň pro stavebnictví a vykonává práci precizně.
☑️ Účast na zajímavých projektech.
☑️ Možnost zrealizovat své nápady a koordinovat svou práci.
☑️ Přátelskou a rodinnou pracovní atmosféru.
☑️ Firemní kulturu založenou na otevřené komunikaci, upřímnosti a efektivní spolupráci.
☑️ Podílení se na zisku za dobře odvedenou práci.
☑️ Flexibilní pracovní prostředí.
☑️ Kanceláře na Vinohradech.
☑️ Spolupráce možná na HPP i na IČO.
☑️ Datum nástupu dle domluvy.

Place of work: Praha hl.m.

Salary: dohodou

Worktype: Full time, Contract

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462