Time for a Sharp Career.

Finanční/Medical Konzultant

Popis pozice

Představte si, že Vaši činnost zaštiťuje špičková švýcarská společnost, která se kromě komplexního poradenství specializuje na finanční služby pro lékaře. Vaše odměny nejsou nijak zastropovány a výrazně převyšují průměr, ale pracovní dobu si určujete zcela sami podle vlastních potřeb. Pracujete přímo v našich krásných kancelářích na prestižní adrese nebo z domova - to je jen na vás.

Láká vás taková vize?

Jsme renomovaná mezinárodní společnost a nabízíme zázemí našeho obchodního týmu novým konzultantům.

Co budete přesně dělat:

  • Pracovat v kolektivu úspěšných finančníků
  • Osvojovat si důležité know - how společnosti a zkušenosti v oblasti obchodu
  • Budete pracovat s vlastními klienty, kteří ocení privátní či korporátní služby společnosti

Požadujeme

  • Praxe ve finančním sektoru
  • Čistý trestní rejstřík a minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Profesionální vystupování
  • Chuť se učit

Nabízíme

  • Odměny BEZ OMEZENÍ a zároveň výrazně přesahující aktuální průměr ve finančním oboru
  • Obchodní smlouva
  • Schůzky a aktivity si plánujete sami, dle vašich potřeb
  • Spolupráce se silnou mezinárodní společností, která je špičkou ve svém oboru
  • Každodenní podpora manažera, odborných asistentů a analytiků
  • Komplexní vzdělávání osobní i online formou
  • Jedinečná znalost konceptu poradenství zaměřeného na privátní a firemní klienty – společnost se specializuje nejen na lékaře a majitele firem
  • Zázemí v našich kancelářích

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rádi Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

Place of work: Praha hl.m.

Salary: dohodou

Required languages: čeština (rodný)

Worktype: Contract

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462