Time for a Sharp Career.

Stavbyvedoucí

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který zpracovává projekty žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro tepelné agregáty, hledáme stavbyvedoucího!

Společnost realizuje projekty pro průmyslové segmenty (energetika a teplárenství, hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.).

Důležitá je proaktivita a chuť se učit nové věci, zkušenosti nejsou potřeba, všechno Tě naučíme!

Pracovní náplň:

  • zajištění a řízení všech kroků souvisejících s přípravou, realizací a ukončením akce/projektu
  • spolupráce při zpracování projektové dokumentace
  • příprava staveniště, zajištění ukončení a předání díla
  • jednání se zákazníky
  • kontrola ekonomické stránky akce/projektu
  • stanovení podmínek vhodného zacházení s mechanizací
  • projekty jsou po celé ČR - společně se domluvíme na oblasti, kterou budete preferovat

Požadujeme

  • vzdělání ve stavitelství
  • znalost problematiky vedení stavby a řízení nákladů
  • zkušenost na pozici stavbyvedoucího výhodou
  • proaktivitu
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek
  • podporu odborného profesního rozvoje a růstu
  • možnost naučit se různorodé činnosti a vyvíjet se
  • možnost zapojit se i do zahraničních projektů (potřeba znalost AJ/NJ)
  • rychlý kariérní růst
  • pravidelné navyšování platu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • rozvojové a vzdělávací projekty
  • služební automobil, mobilní telefon

Place of work: Česká republika

Salary: dohodou

Worktype: Full time

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462