Time for a Sharp Career.

Řezník - uzenář do Plané nad Lužnicí

Popis pozice

  • Bourání, kostění, porcování vepřového a hovězího masa
  • Práce s jatečními zvířaty
  • Úprava masa na baličce

Požadujeme

  • Vyučení v oboru řezník – uzenář, řeznické a uzenářské práce
  • Máte odbornou znalost masa, kuchyňské opracování
  • Dobrou fyzickou kondici
  • Pracovitost, spolehlivost, dobrá nálada
  • Praxe výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Možnost ubytování/příspěvku na bydlení
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu, po zapracování až 45 000 Kč.
  • K výdělku dále navíc zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, svačiny zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, systém kafeterie – příspěvek na volný čas a zdraví zaměstnanců
  • 1 směna
  • Místo výkonu práce: Kostelec nad Vltavou nebo Planá nad Lužnicí
  • Nástup možný ihned

Pokud si myslíte, že jste tím koho hledáme, dejte nám vědět a domluvíme se na pohovoru, kde si řekneme více.

Place of work: Planá nad Lužnicí

Salary: dohodou

Worktype: Full time

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462