Time for a Sharp Career.

Skladový manipulant/ka

Popis pozice

  • Balící práce
  • Lepení a skenování etiket aj.
  • Transport materiálu
  • Práce v novém, čistém a moderním skladu
  • Požadujeme alespoň základní vzdělání, zkušenost s prací ve skladu, manuální zručnoste

Požadujeme

  • Trestní bezúhonnost
  • Požadujeme alespoň základní vzdělání
  • Pečlivost, pracovitost, dobrá nálada
  • Práce v nepřetržitém provozu – 12 hod směny (6-18, 18-6 hod, střídání krátký/dlouhý týden).

Nabízíme

  • Dotovaná firemní doprava
  • Příspěvek na závodní stravování formou stravenek v hodnotě 201 Kč (v případě odpracování 11 hod)
  • Odměna za plnou docházku ve výši 20 400 Kč za rok vyplácena 2x ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček Benefit Plus v hodnotě 6 500 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
  • Karta MultiSport po zkušební době
  • Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, aj.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 700 Kč měsíčně dle délky zaměstnání
  • Odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea (od 5 000 Kč)
  • Mzda: měsíční mzda + příplatky dle směn (noční, víkendy aj.) + týmové odměny

Myslíte si, že jste tím/tou, koho hledáme? V tom případě stačí vyplnit formulář pod tlačítkem níže.

My se Vám ozveme a domluvíme se s Vámi na pohovoru.

Place of work: Praha - východ

Salary: dohodou

Worktype: Full time

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462