Time for a Sharp Career.

Rozpočtář - dopravní stavby

Popis pozice

Pracovní náplň:

✔ Zhotovení rozpočtů a kalkulací dopravních staveb, vypracovávat cenové nabídky.

Požadujeme

✔ Zkušenost v oblasti rozpočtů ve stavebnictví.
✔ Schopnost vykonávat práci samostatně.

Nabízíme

✔ Motivující platové ohodnocení a k němu navíc 2,5 platu každý rok.
✔ Práci ve stabilní tradiční projektové firmě, která je na trhu přes 50 let.
✔ Velmi příjemné pracovní prostředí.
✔ Firma zastřešuje všechny potřebné oblasti, tudíž nebudete komunikovat se subdodavateli, čímž bude Vaše práce usnadněna!
✔ Možnost rychlého kariérního růstu.
✔ Přátelská firemní kultura.
✔ Pracovní úvazek na dobu neurčitou.
✔ Flexibilní pracovní doba.
✔ 5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, firemní auto, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, sick days, vzdělávací kurzy a další benefity.

Place of work: Praha hl.m.

Salary: dohodou

Worktype: Full time

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462