Time for a Sharp Career.

Hledá se manažer do nadnárodní finanční skupiny!!

Popis pozice

Co Vás čeká každý den?

  • Povedete tým úspěšných finančníků, který si budete moct sestavit podle vašich představ
  • Osvojíte si důležité know-how společnosti a zkušenosti v oblasti obchodu a řízení týmu
  • Budete pracovat s vlastními klienty, kteří velice ocení privátní či korporátní služby společnosti
  • Postaráte se o to, aby vašim kolegům šla jejich práce od ruky a aby byli také schopni posunout se v kariérním žebříčku

V případě vašeho zájmu, nás neváhejte kontaktovat a domluvíme si osobní či video setkání!

Požadujeme

Co naopak očekáváme od Vás?

  • Ambici vybudovat něco nového s dlouhodobou hodnotou
  • Zkušenost s řízením týmu
  • Praxi ve finančním sektoru
  • Čistý trestní rejstřík a minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Máte přirozenou autoritu a je Vám vlastní profesionální vystupování

Nabízíme

Proč začít již nyní?

Zajisté oceníte nepřeberné množství výhod:

  • Vaše odměna, bude naprosto BEZ OMEZENÍ a zároveň již díky letité zkušenosti víme, že výrazně přesahuje aktuální průměr ve finančním oboru
  • Schůzky a aktivity si plánujete sami, dle vašich potřeb
  • Začnete spolupracovat se silnou mezinárodní společností, která je špičkou ve svém oboru
  • K dispozici Vám bude každodenní podpora manažera, odborných asistentů a analytiků
  • Kompletní manažerské, obchodní i produktové vzdělávání osobní i online formou
  • Jedinečnou znalost konceptu poradenství zaměřeného na privátní a firemní klienty – společnost se specializuje i na lékaře a majitele firem
  • Možnost volby, odkud budete pracovat - v krásných kancelářích na prestižní adrese a nebo z domova

Place of work: Praha

Salary: 60 - 100 000 Kč/měs

Required languages: čeština (rodný)

Worktype: Contract

Contact

+420 771 207 171
+420 771 153 096

info@talentinno.com

Ovocný trh 568/17, 110 00 Prague 1
– Staré město, Czech Republic
Talentinno s.r.o.
IČO: 08026092
DIČ: CZ08026092

Firma je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 9462