Key Account Manager

Brno
dohodou
živnostenský list

Inovativní společnost hledá zdatného obchodníka, který dokáže přirozeně navazovat nové obchodní vztahy pro produkt budoucnosti.
Jste energický člověk, který si umí nastavit priority a pracovat efektivně? V tom případě hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

  • Proaktivní navazování obchodních vztahů s investičně poradenskými skupinami/jednotlivci.
  • Budování externí obchodní sítě, řízení, produkce a nastavování obchodních cílů.
  • Veřejné vystupování na událostech pro partnery (prohlídky farmy, konference, večírky)
  • Vytváření dlouhodobých vztahů a poskytování informací o novinkách.

Požadujeme

  • Proaktivní obchodní přístup.
  • Výborný psaný i písmenný projev.
  • Prezentační a komunikační dovednosti.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Anglický jazyk B2-C1
  • Znalost G-suite (prostředí Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky).

Nabízíme

  • Firemní auto, telefon, notebook a kompletní

kancelářské zázemí.

  • Odpovídající finanční ohodnocení bez omezení

variabilní složky.

  • Prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních

nápadů.

  • Možnost zprostředkovat klientům exkluzivní

produkty.

  • Příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás

posune o kousek dál.

  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky, teambuildingy, Multisport kartu.

Láka Vás tato příležitost? Neváhejte zaslat životopis a řekneme si více!

Čas na lepší kariéru
volitelné
volitelné
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jak probíhá náborový proces

  1. 1. krok

    Nejprve se potkáte s naším recruiterem. Řeknete mu své představy o pracovní pozici.

    On vám zase představí firmy i konkrétní pracovní pozice, které u nás najdete.

    Dá vám taky vhled do aktuální situace na trhu práce.

  2. 2. krok

    Až se trochu poznáte, uděláte spolu detailní pohovor, na základě něhož vytvoříme váš profil a sepíšeme doporučení.

    To pošleme vašemu vysněnému zaměstnavateli. Pomůžeme vám ve firmě domluvit pohovor a připravíme vás na výběrové řízení.

  3. 3. krok

    Během celého procesu vám budeme k dispozici a poradíme, jak postupovat dále.

    Výběrovým řízením s vámi dojdeme až do konce a postaráme se o to, aby byl váš nástup co nejpříjemnější.

    Po nástupu nás bude zajímat vaše zpětná vazba.

Spokojení klienti