Projektant silnoproudu

Praha hl.m.
dohodou
plný

Do české energetické společnosti hledáme projektanta silnoproudu!

Společnost působí v oblasti elektroinstalace vysokého a nízkého napětí, věnuje se projektové a poradenské činnosti, revizím, servisu a analýzám sítí. Sídlí na Praze 5.

Pracovní náplň:

  • Zpracování projektové dokumentace silnoproudé elektroinstalace.
  • Vypracování projektové dokumentace dle platných norem a vyhlášek.
  • Práce v programu AutoCAD.

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ odborné vzdělání (zaměření elektro - silnoproud, řídící systémy).
  • Orientace ve výkresových dokumentacích.

Řidičský průkaz skupiny B.

  • Flexibilita, komunikativnost a pohyb v terénu.
  • Znalost práce na PC a znalost programů Word, Excel, Outlook.
  • Bezúhonnost.
  • Znalost návrhových prostředků CAD/MicroStation.
  • Znalost vyhlášek a norem souvisejících s projekční činností elektro

vyhláška 50/78 Sb. §10 - výhodou.

Nabízíme

  • Neformální, přátelská atmosféra, která je opakem korporátu.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost home office dle domluvy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenkový paušál.
  • Vzdělávání a profesní rozvoj.
  • Možnost ubytování.
  • Možnost mít v práci svého domácího mazlíčka.
  • Kanceláře na Praze 5 (Hlubočepy).

Čas na lepší kariéru
volitelné
volitelné
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jak probíhá náborový proces

  1. 1. krok

    Nejprve se potkáte s naším recruiterem. Řeknete mu své představy o pracovní pozici.

    On vám zase představí firmy i konkrétní pracovní pozice, které u nás najdete.

    Dá vám taky vhled do aktuální situace na trhu práce.

  2. 2. krok

    Až se trochu poznáte, uděláte spolu detailní pohovor, na základě něhož vytvoříme váš profil a sepíšeme doporučení.

    To pošleme vašemu vysněnému zaměstnavateli. Pomůžeme vám ve firmě domluvit pohovor a připravíme vás na výběrové řízení.

  3. 3. krok

    Během celého procesu vám budeme k dispozici a poradíme, jak postupovat dále.

    Výběrovým řízením s vámi dojdeme až do konce a postaráme se o to, aby byl váš nástup co nejpříjemnější.

    Po nástupu nás bude zajímat vaše zpětná vazba.

Spokojení klienti